• Projekty

• -  Škola podporujúca zdravie – je medzinárodný projekt, ktorého cieľom je vytváranie optimálnych podmienok na zastavenie zhoršujúceho  sa              zdravotného stavu detí a podporu ich zdravého prostredia, v ktorom žijú.

-  Zdravá škola – sa realizuje na škole za pomoci rôznych činností pri vytváraní zdravej školy.

-  Projekt  - Englishone = Nové trendy vzdelávania učiteľov anglického jazyka na základných školách. Je zameraný na zvýšenie kvality vyučovania          ANJ v základných školách na Slovensku.

-  Projekt Komplexný poradenský systém prevencie a ovplyvňovania sociálno-patologických javov v školskom prostredí – škola získala odborné        metodiky k zisťovaniu potenciálu osobnosti jednotlivca.

-  Národný projekt Zvyšovanie kvality vzdelávania na ZŠ a SŠ s využitím elektronického testovania e-Test.

-  INFOVEK a Modernizácia vyučovacieho procesu prostredníctvom IKT.

-  Záchrana som JA - z
          ameraný na tému prvej pomoci, záchrany života, prevencie pred úrazmi a bezpečnosti na cestách.

-  projekt Otvorená škola = naďalej sme zapojení v projekte.

-  Deň Zeme

-  Deň vody