• Aprobácia: učiteľstvo pre I. stupeň ZŠ

Pracovné zaradenie:

• učiteľka I. stupňa ZŠ

Vzdelávania:

• 1999   -  I. kvalifikačná skúška (MPC)

• 2000   -  Rozvoj tvorivosti žiakov v slovenskom jazyku na 1. stupni ZŠ (MPC)

• 2005   -  Využitie informačných a komunikačných technológií v práci učiteľa

• 2007   -  Komunikácia – 1. Modul (MPC)

•           -  Baltík II (P-MAT n.o.)

• 2008   -  Využitie IKT vo vyučovacích predmetoch. Funkčná gramotnosť pedagogických zamestnancov v informačných technológiách

•           -  Modul personálny manažment  (MPC)

• 2009   -  Dopravná výchova na základných školách (MPC)

• 2010   -  Špecializačné vzdelávanie - Vyučovanie informatickej výchovy (ŠPÚ)