• Svetový deň pozdravov

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Svetový deň pozdravov.

Svetový deň pozdravov sa tento rok, presnejšie 21. 11., aj pre nás stal výzvou. Pri tejto príležitosti sme si stanovili viacero cieľov. Prvým z nich bolo počas dňa pozdraviť minimálne 10 ľudí. Ďalší sme splnili, keď sme z vymaľovaných kameňov „poskladali“ rôzne pozdravy. Jeden z nich, napísaný na papieri, sme nosili na sebe a tak sme mali možnosť prečítať si aj iné nápady svojich spolužiakov. V rámci Ekotopfilmu „Pozdrav z lesa“, zazneli slová, ktoré nám majú ukázať správny smer pri ochrane prírody. Deň sme ukončili tým, že nami vytvorené pozdravy sme poslali kamarátom do Portugalska.

• Svetový deň dobrosrdečnosti

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Svetový deň dobrosrdečnosti..

Svetový deň dobrosrdečnosti si 13. 11. pripomíname už druhý rok. Zbierkou sladkostí v tento deň chceme v rámci Projektu Staráme sa ukázať, že nám nie je ľahostajný osud sociálne slabých rodín. Spolu so sladkosťami posielame pozdrav a vyjadrujeme želanie, aby všetky deti mali krásneho              a bohatého Mikuláša.

• EDUdrama KarCOOLka

• V utorok, 07. novembra, sa tretiaci s tímom odborníkov z „EDUdrama“
            Bratislava venovali prevencii a riešeniu konfliktných situácií.
            Prostredníctvom zdanlivo rozprávkových zápletiek prenesených do súčasného
            života, sa žiaci zamysleli nad pravidlami komunikácie a kamarátskych vzťahov.

• Projekt Smart Healt

• Žiaci 9. ročníka nadviazali na vedomosti a zručnosti získané v minulom školskom roku a 3. novembra sa zúčastnili ďalšieho workshopu, organizovaného Gymnáziom Ivana Kupca v Hlohovci, k microbitovému projektu Smart Health.